Twoja gwarancja bezpieczeństwa

dla Ciebie i Twojej Rodziny

 

Proponujemy Państwu budowę cywilnego, jednorodzinnego schronu przydomowego. W zależności od wybranego wariantu, schron zapewni Wam i Waszym bliskim ochronę przed różnego rodzaju katastrofami naturalnymi i cywilizacyjnymi. Nasz produkt jest zaprojektowany w sposób umożliwiający kształtowanie przestrzeni schronu, jego funkcji i różnego rodzaju udogodnień, podnoszących komfort przyszłego właściciela. Całość oparta jest na najnowszych technologiach, które wspierają funkcjonowanie schronu, a właścicielowi dają możliwość monitorowania i zdalnego zarządzania schronem. Mahton – Polski Schron Modułowy to supergadżet z przyszłości, który Państwo możecie mieć już wkrótce.

 

 

 

 

 

 

Mahton – Polski Schron Modułowy będzie mógł być zainstalowany w większości warunków gruntowych na terenie całego kraju. Projekt powstał przy współudziale Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Wspólnie z WAT udało nam się stworzyć projekt cywilnego schronu modułowego, będącego innowacją na skalę światową. Połączenie wiedzy akademickiej z potencjałem technologicznym polskich firm tworzy niezwykłą synergię, a jej szczytowym osiągnięciem jest Mahton – Polski Schron Modułowy.

 

 

Wkrótce przystąpimy do budowy prototypu schronu, który pod nadzorem Wojskowej Akademii Technicznej będzie poddawany różnego rodzaju stress-testom, badaniom i certyfikacji na poligonie doświadczalnym. W drugiej połowie roku będziemy gotowi do sprzedaży komercyjnej naszych schronów.

   

 

 

 

 

 

 

 

STANDARD

Jednorodzinny schron przydomowy, chroniący właścicieli przez katastrofami naturalnymi. Posiada odporność napadową i balistyczną, jest wyposażony w podstawowe instalacje i wewnętrzne funkcje. Wewnątrz schronu w tej wersji znajduje się wspólna przestrzeń sypialna, toaleta z prysznicem, aneks kuchenny oraz część techniczna. Powierzchnia schronu ok. 25m2.

PLUS

Wersja „standard” plus dodatkowe instalacje i systemy pozwalające na całkowite, hermetyczne odcięcie schronu od warunków zewnętrznych. Ta wersja schronu stanowi ochronę przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami i skażeniami – radioaktywnym, biologicznym, chemicznym. Szerszy zakres i wyższy standard wyposażenia wersji „plus”. Zarządzanie i monitoring schronu z poziomu urządzeń mobilnych.

LUX

Wersja schronu „plus”, z nieograniczonymi możliwościami kształtowania przestrzeni, dzięki zastosowaniu modularności schronu. Tę wersję od początku do końca kształtuje i definiuje przyszły właściciel. Dowolna ilość miejsca i dowolne użyteczności. Jedynym ograniczeniem wersji „lux” jest wyobraźnia i życzenia przyszłego właściciela, np. osobne sypialnie, łazienka, sauna, itd.

 

 

 

 

 

 

Podstawowe warunki, po spełnieniu których będzie możliwe wybudowanie schronu:

  1. Klient posiada własną działkę.
  2. Minimalne wymiary wolnej przestrzeni pod schron to ok. 1000m2, przy czym węższy bok to minimum 20m. Do przyszłego miejsca wbudowania schronu musi być umożliwiony dojazd ciężkiego sprzętu budowlanego.
  3. Działka jest uzbrojona w energię elektryczną i wodę.
  4. Brak przeszkód formalno-prawnych do budowy nowego lub rozbudowy istniejącego budynku na działce klienta

 

 

 

 

 

   WIZUALIZACJA   

Poniżej przedstawiamy propozycję aranżacji wnętrza naszego schronu w wersji PLUS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  FORMULARZ KONTAKTOWY  

Jeśli jesteś zainteresowany tym projektem, to zapraszamy Cię do kontaktu!